Úvod

Vítejte na webu masaze-v-brne.cz. Tento web je věnován poskytování informací o erotických masážích v Brně. Posláním našeho webu je informovat uživatele o nabídce erotických masáží a masážních salonů v Brně, včetně poskytování podrobných popisů služeb, recenzí a kontaktů. Při používání našich služeb je nutné respektovat níže uvedené podmínky používání. Důrazně doporučujeme, aby si uživatelé těchto podmínek pečlivě přečetli před využíváním jakýchkoliv informací nebo služeb prezentovaných na masaze-v-brne.cz. Přístupem a používáním webu souhlasíte s těmito podmínkami.

Používání obsahu a služeb

Obsah a služby prezentované na webu masaze-v-brne.cz jsou určeny k osobnímu a nekomerčnímu využití. Obsah, včetně textů, grafiky, log, obchodních značek, názvů a jiných intelektuálních vlastností, je chráněn autorským právem a nesmí být kopírován, reprodukován, distribuován, prodáván, licence či jinak využíván bez předchozího písemného souhlasu vlastníka práv. Erotické masáže a služby prezentované na tomto webu jsou určeny osobám starším 18 let. Uživatelé musí zvážit legální regulace v jejich oblasti týkající se erotických služeb před využitím informací poskytnutých na webu.

Odpovědnost

Náš web usiluje o poskytování aktuálních a přesných informací o erotických masážích a salónech v Brně. Přesto nemůžeme garantovat úplnou přesnost všech poskytnutých informací. Informace a služby jsou poskytovány "jak jsou" bez jakýchkoliv záruk. Web masaze-v-brne.cz a jeho majitelé nebudou odpovědni za žádné škody vzniklé použitím informací, služeb nebo neschopností využívat služby na tomto webu. Odpovědnost za rozhodnutí učiněná na základě informací z webu nese plně uživatel.

Změny podmínek

Vyhrazujeme si právo kdykoli aktualizovat nebo změnit tyto podmínky používání bez předchozího upozornění. Je vaší odpovědností pravidelně kontrolovat tyto podmínky a ujistit se, že jste seznámeni s jakoukoliv změnou. Pokračujícím používáním našich služeb po uveřejnění změn tyto změny akceptujete.

Kontaktní informace

Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy týkající se těchto podmínek používání, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese [email protected]. Kontaktní adresa majitele webu je: Klára Poláková, Národní galerie Praha, Staroměstské nám. 12, 110 15 Praha 1, Česká republika.

Komentáře